Informujemy, że zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klasa 1-8 zostaje przedłużone do 3 stycznia 2021 r. W tym okresie nauka będzie się odbywać zdalnie z wykorzystaniem platfomy Office 365 i aplikacji Teams.

 nauka zdalna do 3 stycznia

 

rodzina rodzinie caritas13 października 2020 r. w naszej szkole odbędzie się akcja wolontariuszy.

Podczas przerw będziemy zbierać pieniądze do puszek na pomoc rodzinom potrzebującym włączając się w akcję Caritas "Rodzina Rodzinie".

kiermasz ksiazkiCo roku w październiku w naszej szkole odbywał się kiermasz książek, na którym każdy mógł wziąć do ręki książki, obejrzeć i kupić. Niestety w tym roku szkolnym taka forma kiermaszu nie jest możliwa. Nasza szkoła i Księgarnia w Tuliszkowie zaprasza na wirtualny kiermasz książek. Na stronie internetowej księgarni znajdziecie ponad 20 tysięcy książek: literatura dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomoce naukowe, lektury szkolne, tania książka, kolorowanki, kolorowanki, książki na różne okazje...

Kilka prostych kroków w internecie i wspomagasz naszą bibliotekę szkolną:

  1. wejdź na stronę www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
  2. zamów książki, których potrzebujesz,
  3. podczas finalizowania zamówienia zaznacz:
  • w polu Dostawa: „Odbiór osobisty w siedzibie firmy”
  • w polu Dodatkowe informacje wpisz kod naszej szkoły: D.OŁA.MIŁOS.S
  • w Danych adresowych wpisz swoje imię, nazwisko i adres szkoły.

Księgarnia realizuje zamówienie zbiorcze, a swoje książki odbierzesz w bibliotece szkolnej. Można też zamówić dostawę do domu (przy zamówieniach powyżej 100 zł dostawa jest bezpłatna). Od każdego zamówienia z wpisanym kodem naszej szkoły naliczana jest kwota przeznaczona na książki do biblioteki szkolnej, które otrzymamy od Księgarni.

Każde zamówienie to bonus dla naszej szkoły.

28 września dzieci z klasy 3b z PSP im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach wraz z wychowawczynią Lidią Świerzko wzięły udział w akcji „Sprzątania świata”. Dzieci nie tylko dowiedziały się jak ważna jest ochrona środowiska, ale nauczyły się, w jaki sposób segregować śmieci i dbać o środowisko. Ubrani w kamizelki odblaskowe i rękawiczki, trzecioklasiści posprzątali teren wokół szkoły. Uczniowie z zapałem i wielkim zaangażowaniem pracowali, wiedząc, że mają duży wpływ na stan środowiska dzisiaj, ale i w życiu codziennym. Tego dnia powstał też piękny plakat pt.: „ Świat moich marzeń!”. Za wykonanie wszystkich zadań, każdy otrzymał upominki ufundowane przez firmę Faurecia. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe! Taka akcja jest dowodem na to, że lubimy wspólnie działać a razem możemy wiele osiągnąć!

Serdecznie dziękujemy pani Sławomirze Markwitz oraz firmie Faurecia Wałbrzych za wsparcie w słusznej inicjatywie na rzecz nas wszystkich.

program dla szkolPrzekazujemy Państwu informację w formie listu skierowanego do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w "Programie dla szkół". W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego realizacji programu w przygotowanym liście przypominamy o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą dzieci oraz o jego ważnych aspektach. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzin.

PROGRAM DLA SZKÓŁ - LIST DO RODZICÓW

phoca thumb m 001 dzien kropkiCo roku 15 września w ramach INTERNATIONAL DOT DAY nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować.

Motywem przewodnim jest kropka. Powstają kropkowe dzieła sztuki, filmy animowane, matematyczne łamigłówki i festiwal talentów. Inspiracją do obchodzenia tego święta stała się książka napisana i zilustrowana przez Petera H. Reynoldsa ”Kropka”. Ta niepozorna, napisana oszczędnym językiem historia Vashti - dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości poruszyła serca nauczycieli. Postanowili czytać ją swoim uczniom i rozmawiać o talentach, które w ich drzemią.

Uczniowie klasy Ia też prezentowali w tym dniu swoje mocne strony. Tworzyli kropkowe dzieła, rozwiązywali łamigłówki, rozmawiali o drzemiących w nich talentach. Na koniec wzięli udział w kropkowych zabawach ruchowych. Jednym słowem było kropkowo i wesoło.

Bożena Kowalska

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com