Informujemy, że zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas 4-8 zostaje przedłużone do 28 lutego 2021 r.
W tym okresie nauka dla tych uczniów będzie się odbywać zdalnie z wykorzystaniem platfomy Office 365 i aplikacji Teams.

28 września dzieci z klasy 3b z PSP im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach wraz z wychowawczynią Lidią Świerzko wzięły udział w akcji „Sprzątania świata”. Dzieci nie tylko dowiedziały się jak ważna jest ochrona środowiska, ale nauczyły się, w jaki sposób segregować śmieci i dbać o środowisko. Ubrani w kamizelki odblaskowe i rękawiczki, trzecioklasiści posprzątali teren wokół szkoły. Uczniowie z zapałem i wielkim zaangażowaniem pracowali, wiedząc, że mają duży wpływ na stan środowiska dzisiaj, ale i w życiu codziennym. Tego dnia powstał też piękny plakat pt.: „ Świat moich marzeń!”. Za wykonanie wszystkich zadań, każdy otrzymał upominki ufundowane przez firmę Faurecia. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe! Taka akcja jest dowodem na to, że lubimy wspólnie działać a razem możemy wiele osiągnąć!

Serdecznie dziękujemy pani Sławomirze Markwitz oraz firmie Faurecia Wałbrzych za wsparcie w słusznej inicjatywie na rzecz nas wszystkich.

program dla szkolPrzekazujemy Państwu informację w formie listu skierowanego do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w "Programie dla szkół". W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego realizacji programu w przygotowanym liście przypominamy o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą dzieci oraz o jego ważnych aspektach. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzin.

PROGRAM DLA SZKÓŁ - LIST DO RODZICÓW

phoca thumb m 001 dzien kropkiCo roku 15 września w ramach INTERNATIONAL DOT DAY nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować.

Motywem przewodnim jest kropka. Powstają kropkowe dzieła sztuki, filmy animowane, matematyczne łamigłówki i festiwal talentów. Inspiracją do obchodzenia tego święta stała się książka napisana i zilustrowana przez Petera H. Reynoldsa ”Kropka”. Ta niepozorna, napisana oszczędnym językiem historia Vashti - dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości poruszyła serca nauczycieli. Postanowili czytać ją swoim uczniom i rozmawiać o talentach, które w ich drzemią.

Uczniowie klasy Ia też prezentowali w tym dniu swoje mocne strony. Tworzyli kropkowe dzieła, rozwiązywali łamigłówki, rozmawiali o drzemiących w nich talentach. Na koniec wzięli udział w kropkowych zabawach ruchowych. Jednym słowem było kropkowo i wesoło.

Bożena Kowalska

Informujemy, że w dniach 8-9 września 2020 r. odbędą się zebrania z rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 8 września 2020 r. godz. 17.00 - zebrania z rodzicami klas 0-III
  • 9 września 2020 r. godz. 17.00 - zebrania z rodzicami klas IV-VIII

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się w piątek 11 września 2020 r. o godz. 18.00 w sali nr 9

Informujemy, że od 1 września 2020 r. zmieniony zostaje czas pracy szkoły. Zajęcia lekcyjne będą rozpoczynać się o godz 7.30, a ostatnia dziesiąta godzina lekcyjna będzie kończyć się o godz. 16.10.

Harmonogram dzwonków (KLIKNIJ TUTAJ)

Wydarzenia

8 marzec 2021 [poniedziałek]
Dzień Kobiet

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com