zawieszenie zajecInformujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej,
przedłużony zostaje okres zawieszenia zajęć w szkole do 10 kwietnia 2020 r.

9 czerwca 2019 roku na stadionie Polonii Miłoszyce odbył się festyn pod hasłem „Dzień Dziecka na sportowo”. Organizatorami imprezy byli: Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Miłoszycach, szkoła oraz LKS Polonia Miłoszyce. Dzięki pozyskanym sponsorom oraz wsparciu firm, instytucji, osób prywatnych i rodziców uczniów szkoły w Miłoszycach, większość zaproponowanych atrakcji była nieodpłatna. Patronat medialny objęła Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie.

Burmistrz informuje o możliwości zgłoszenia dziecka do udziału w półkolonii, organizowanej w czasie wakacji letnich. Przewiduje się organizację czterech turnusów:

I) 24.06 - 28.06 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Hirszfelda 92, Jelcz-Laskowice,
II) 01.07 - 05.07 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Hirszfelda 92, Jelcz-Laskowice,
III) 08.07 - 12.07 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Al. Młodych 1, Jelcz-Laskowice,
IV) 15.07 - 19.07 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Al. Młodych 1, Jelcz-Laskowice.

Na karcie półkolonii należy wskazać termin wypoczynku (można zapisać dziecko na kilka turnusów). Godziny pobytu dziecka: od 7 do 16 (prosimy o dopisanie na karcie informacji o przewidywanych godzinach uczęszczania przez dziecko na zajęcia). 

Odpłatność za tydzień (od poniedziałku do piątku): 150 zł. dla dzieci z Gminy Jelcz-Laskowice. 

Organizator zapewnia wyżywienie: II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek. Program półkolonii zostanie przedstawiony po zebraniu kart kwalifikacyjnych i utworzeniu się grup (grupa może liczyć maksymalnie 15 dzieci). Opiekę sprawować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Zorganizowanie półkolonii i ilość turnusów zależeć będzie od zainteresowania rodziców i możliwości organizacyjnych. Karty kwalifikacyjne można pobrać i wypełnione złożyć w sekretariatach PSP 3 przy ul. Hirszfelda 92 lub Prusa 2 w Jelczu – Laskowicach, PSP 2 przy Al. Młodych 1 w Jelczu-Laskowicach - w nieprzekraczalnym terminie do 31.05 br.

- karta kwalifikacyjna na półkolonie

Zastępca Burmistrza
Marek Szponar

phoca thumb m 015 przerwa na czytanieŚroda, 15 maja, wyglądała w naszej szkole trochę inaczej niż zwykle. W okolicy biblioteki i na korytarzach szkolnych można było zobaczyć wielu uczniów, którzy spędzali przerwy z książkami w ręku. I nie były to podręczniki. W ogólnopolskiej akcji pt. „Przerwa na czytanie” wzięła udział zdecydowana większość wszystkich uczniów naszej szkoły. Zarejestrowanych zostało 226 uczestników, wśród których byli również nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice.

„NA MAZURY I NAD MORZE KSIĄŻKĘ ZAWSZE ZABRAĆ MOŻESZ” Hania Sadowska (5b)

Uczestnicy czytelniczej akcji „Przerwa na czytanie” mogli też wziąć udział w konkursie na hasło reklamowe promujące książki i czytanie. Ponad sto kolorowych karteczek z zabawnymi, pomysłowymi tekstami utworzyło niepowtarzalny plakat stworzony przez miłośników książek. Spośród nich jury konkursowe wybrało i nagrodziło upominkami kilkanaście najlepszych.

igrz mlodz143Uczniowie klas siódmych i ósmych muszą w tzw. roku przejściowym rywalizować z uczniami klas trzecich gimnazjalnych, niemniej spisują się bardzo dzielnie i więcej niż przyzwoicie, walcząc w każdym meczu jak ,,równy z równym” ustępując przede wszystkim warunkami fizycznymi. I tak, w zawodach koszykówki, chłopcy sprawili dużą niespodziankę zajmując drugie miejsce, ustępując tylko gimnazjalistom z ,,dwójki”.

 

igrzyska 142

Trwa współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2018/2019, organizowane na terenie miasta i gminy Jelcz-Laskowice przez Miejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w Jelczu-Laskowicach, odbywa się ono w ramach miejsko - gminnych Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (klasy I-VI) i Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej(klasy VII i VIII oraz gimnazjalne). Bardzo dobrze w tej rywalizacji prezentują się uczniowie naszej szkoły, którzy odnieśli kilka zwycięstw.


Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com