Informujemy, że zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas 4-8 zostaje przedłużone do 28 lutego 2021 r.
W tym okresie nauka dla tych uczniów będzie się odbywać zdalnie z wykorzystaniem platfomy Office 365 i aplikacji Teams.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3b Dobrawa Strzelecka zajęła 3 miejsce w III edycji konkursu recytatorskiego on-line "Nasze małe wierszowanie - Mikołajki w literaturze i piosence". Organizatorem konkursu było MGCKiS w Jelczu- Laskowicach. Zadanie konkursowe polegało na poszukiwaniu motywów Świętego Mikołaja w literaturze lub w piosence oraz nagranie filmu rejestrującego występ.

Jury oceniło 47 filmów pod względem pomysłowości, kultury słowa oraz rekwizytów. Dobrawa świetnie poradziła sobie z tym zadaniem. Wybierając wiersz pt " Święty Mikołaj" pięknie opowiedziała historię podróży Świętego Mikołaja do wszystkich grzecznych dzieci.

Serdecznie gratulujemy.

Wszystkie występy można podziwiać na stronie:

swiateczna zbiorka zywnosciSzkolne Koło PCK ogłasza zbiórkę żywności (np. makaron, ryż, kasza, konserwy, cukier, mąka, słodycze itp.), którą można przynosić do szkoły od 07.12.2020r. do 16.12.2020 r. Zapakowane produkty, podpisane imieniem i na zwiskiem, proszę zostawiać w pojemniku w przedsionku szkoły. Zebrana żywność zostanie dostarczona do Zarządu Rejonowego PCK w Brzegu, gdzie wolontariusze przygotują paczki dla potrzebujących.

Z góry dziękujemy za okazanie serca i udział w akcji

Szkolne Koło PCK

czerwonokrzyska gwiazdkaSzkolne Koło PCK ogłasza dla uczniów klas I - VIII konkurs plastyczny na kartkę lub dekorację świąteczną pod hasłem "CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA”. Prace należy podpisać ołówkiem na ostatniej stronie kartki świątecznej, a do dekoracji dołączyć karteczkę (imię, nazwisko oraz klasa), przynieść do szkoły do dnia 03.12.2020 roku. Każdy uczestnik musi wraz z pracą dostarczyć zgodę rodziców na udział dziecka w konkursie i przetwarzanie danych osobowych z podpisem i datą. Uczniowie, którzy wykonają najładniejsze kartki i dekoracje świąteczne zakwalifikują się do etapu rejonowego. Ich prace zostaną przekazane do Zarządu Rejonowego PCK w Brzegu, gdzie komisja konkursowa wyłoni zwycięzców. Kartki i dekoracje świąteczne zostaną wręczone razem z paczkami świątecznymi samotnym seniorom.

Zapraszamy do udziału w konkursie
Elżbieta Wojtowicz
Magdalena Dekret

Informujemy, że pedagogi psycholog pełnią dyżury stacjonarne w następujących dniach:

PEDAGOG

  • środa 8.00 - 11.00
  • czwartek 12.30 - 15.30

PSYCHOLOG

  • środa 8.00-11.00

techniki nauki tvp vod

Jak uczyć się w efektywny sposób, szybciej czytać i więcej zapamiętywać? Jak organizować czas i osiągać planowane cele? Jak szybko i łatwo uczyć się języków obcych? Odpowiedzi na te pytania uczniowie znajdą w nowym cyklu edukacyjnym TVP VOD „Techniki nauki”. Programy prowadzą eksperci, trenerzy i wykładowcy, którzy w przystępny sposób podpowiadają, jak rozwijać i doskonalić jedną z najważniejszych kompetencji XXI wieku – umiejętność uczenia się. Projekt to efekt współpracy koncepcyjnej MEN i TVP. Wszystkie odcinki można bezpłatnie obejrzeć na platformie vod.tvp.pl

Informujemy, że w czasie zawieszenia zajęć stacjonarnych, uczniowie mogą korzystać z biblioteki szkolnej w następujących dniach:

  • wtorek - 7.30 - 9.30
  • piątek - 14.15 - 16.00

Wydarzenia

8 marzec 2021 [poniedziałek]
Dzień Kobiet

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com