Informujemy, że w dniach od 1 do 5 czerwca 2020 r. bibliotek szkolna będzie dostępna dla uczniów w nastęujących dniach:

  • 2 czerwca 2020 r. (wtorek), godz. 10.00-12.00,
  • 4 czerwca 2020 r. (czwartek), godz. 8.00.13.00.

W tych dniach uczniowie będą mogli oddać do biblioteki wypożyczone wcześniej książki.

UWAGA! Zwrot podręczników będzie możliwy od 15 czerwca 2020 r. wg harmonogramu, który będzie podany na stronie szkoły i przesłany przez e-dziennik.

Informujemy, że od 26 maja do 9 czerwca 2020 r. odbywać się będzie rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Poniżej przedstawiamy terminarz:

  • 26 - 29 maja 2020 r. - przyjmowanie wniosków o przyjęcie dzieci do klasy pierwszej,
  • 1- 2 czerwca 2020 r. - prace komisji rekrutacyjnej,
  • 3 czerwca 2020 r. - opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,
  • 3 - 5 czerwca 2020 r. - obowiązkowe potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów dziecka woli przyjęcia do klasy pierwszej,
  • 9 czerwca 2020 r. - opublikowanie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych.

Informujemy, że w tygodniu od 25 do 31 maja 2020 r. zostały zaplanowane konsultacje dla klas ósmych. Odbędą się one w środę 27 maja 2020 r. wg poniższego hramonogramu:

  • 10.20 - 11.05 - język polski,
  • 11.20 - 12.05 - matematyka,
  • 12.20 - 13.05 - język angielski.

W tym dniu, uczniowie będą mogli skorzystać także z biblioteki szkolnej.

Uczniów na konsultacje zgłaszają rodzice.

Za dojazd uczniów do szkoły i ich powrót odpowiadają rodzice.

Rodzice i uczniowie są zobowiązani do przestrzegania procedur i wytycznych związanych z ograniczonym i szczególnym funkcjonowaniem szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniam i zwalczaniem COVID-19.

Spośród wszystkich, pięknych prac, które otrzymaliśmy od Was na platformę, wybraliśmy te, które nas najbardziej chwyciły za serce… Wybraliśmy, chociaż wybór był niesamowicie trudny, ponieważ wszystkie prace są bardzo ładne i we wszystkich widać Wasze zaangażowanie i dużą radość tworzenia.

Klasy I-III

  1. Mikołaj Pawlicki kl. 1a
  2. Franek Kwarta kl. 3a
  3. Daria Lalik kl. 3a

Wyróżnienie: Wiktoria Pachołek kl. 3 b

Klasy IV - V

  1. Kulik Gabriela kl. 5a
  2. Małgorzata Kogut kl. 4b i Oliwia Maciejczyk kl. 4b
  3. Alicja Mrożewska kl. 5a

Wyróżnienie: Oliwier Romańczuk kl. 4a

Klasy VI-VIII

  1. Małgorzata Obrzanowska kl. 7b i Filip Długosz kl.7b
  2. Martyna Telip kl. 6a
  3. Skiba Maksymilian kl. 7b

Wyróżnienie: Gracjan Jakubowski kl.6a

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com