Zachęcamy wszystkich uczniów klas 4-7 do uczestnictwa w jesiennym święcie poezji, jakim będzie zbliżający się Szkolny Konkurs Recytacji i Poezji Śpiewanej.

Uwaga konkurs!

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Termin oddania prac to 23.11.2017 r. Na odwrocie każdej pracy musi być metryczka (załącznik nr 1 do regulaminu). Prace należy przekazać

p. Dominice Cybulskiej-Lis klasy 0-3

p. Elżbiecie Wojtowicz klasy 4-7

program dla szkolUprzejmie informujemy, że od roku szkolnego 2017/2018 został uruchomiony nowy „Program dla szkół” w miejsce dotychczas realizowanych programów „Owoce i warzywa w szkole” oraz „Mleko w szkole”. W programie mogą uczestniczyć dzieci uczęszczające do klas I-V szkół podstawowych. W ramach programu dzieci mogą bezpłatnie otrzymywać owoce i warzywa oraz mleko i produkty mleczne oraz brać udział w działaniach edukacyjnych przeprowadzanych przez szkoły podstawowe mających poprawić wiedzę uczniów na temat zdrowych nawyków żywieniowych, pochodzenia żywności i rolnictwa oraz przeciwdziałania marnotrawieniu żywności.

000 pasowanie na ucznia

10 października 2017 roku w godzinach popołudniowych w PSP im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach odbyła się ważna uroczystość pasowania 32 uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w strojach galowych i granatowych biretach weszli do sali tanecznym krokiem i pięknie zatańczyli poloneza, rozpoczynając tym samym swoje święto.Dumni rodzice i goście nagrodzili ich gromkimi brawami. W podniosłym nastroju w obecności pocztu sztandarowego zaśpiewano hymn narodowy. Dyrektor szkoły Mariusz Kołakowski serdecznie powitał gości: burmistrza Miasta i Gminy Jelcz – Laskowice Bogdana Szczęśniaka, księdza proboszcza Janusza Gilunia, przedstawicieli Rady Rodziców - panią Magdalenę Obrzanowską oraz Monikę Burzyńską, a także wszystkich rodziców, krewnych, a przede wszystkim bohaterów wspomnianej uroczystości.

10 października 2017 roku na terenie szkoły została przeprowadzona próbna ewakuacja. W ramach tej akcji nauczyciele razem z uczniami oraz inni pracownicy szkoły zgodnie z ustaloną procedurą bezpiecznie opuścili budynek szkoły i zgromadzili się w wyznaczonym do tego miejscu. Cała akcja przebiegła szybko i sprawnie.

phoca thumb m 004 dzien tabliczki mnozenia28 września 2017r. uczestniczyliśmy w VII Światowym Dzieniu Tabliczki Mnożenia. Hasłem przewodnim było "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do tegorocznej akcji. Na kilka dni przed jej oficjalnym rozpoczęciem, społeczność uczniowska powtarzała tabliczkę mnożenia na lekcjach, dekorowała sale lekcyjne i korytarze plakatami z licznymi przykładami. Klasy trzecie wykonały opaski na głowę promujące mnożenie.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com