zawieszenie zajecInformujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej,
przedłużony zostaje okres zawieszenia zajęć w szkole do 7 czerwca 2020 r.

igrz mlodz143Uczniowie klas siódmych i ósmych muszą w tzw. roku przejściowym rywalizować z uczniami klas trzecich gimnazjalnych, niemniej spisują się bardzo dzielnie i więcej niż przyzwoicie, walcząc w każdym meczu jak ,,równy z równym” ustępując przede wszystkim warunkami fizycznymi. I tak, w zawodach koszykówki, chłopcy sprawili dużą niespodziankę zajmując drugie miejsce, ustępując tylko gimnazjalistom z ,,dwójki”.

 

Drużynę tworzyli: JĘDRZEJ MOSKA, MACIEJ CZOCHARA, PIOTR CZOCHARA, CHRISTIAN KARMELITA, MICHAŁ DZIEDZIC, KACPER POŹNIAK, PIOTR ROPUSZYŃSKI, FRANCISZEK USZOK, PIOTR WOJTOWICZ, OSKAR STELCZYK i WIKTOR SZTABA.

Równie dobrze spisała się drużyna dziewcząt w składzie: MAĆKOWIAK KLAUDIA, ANASTAZJA PRZYJEMSKA, KATARZYNA KOZINA, KLAUDIA GNADKIEWICZ, ALEKSANDRA MAĆKOWIAK, PAULA MATUSZKIEWICZ, ALICJA KALECIŃSKA, WIKTORIA MŁODZIK, ZOFIA KOZIOŁ, DARIA RACZYŃSKA, EMILIA ZANIN, które wywalczyły trzecie miejsce.

W zawodach siatkówki zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli trzecie miejsca ustępując szkołom, które reprezentowali gimnazjaliści. Skład drużyny chłopców tworzyli: JĘDRZEJ MOSKA, MACIEJ i PIOTR CZOCHAROWIE, KACPER POŹNIAK, PIOTR ROPUSZYŃSKI, FRANCISZEK USZOK, PIOTR WOJTOWICZ, MIKOŁAJ WIATROWSKI, GRACJAN GADOMSKI, MATEUSZ OWCZAREK. Skład drużyny dziewcząt: KLAUDIA i ALEKSANDRA MAĆKOWIAK, ANASTAZJA PRZYJEMSKA, KATARZYNA KOZINA, NATALIA MAJEWSKA, PAULA MATUSZKIEWICZ, ALICJA KALECIŃSKA, WIKTORIA MŁODZIK, ZOFIA KOZIOŁ, NIKOLA GADOMSKA, MARTYNA OBRZANOWSKA i KLAUDIA MALICZ.

Świetnie spisali się nasi chłopcy w zawodach piłki ręcznej, gdzie również ustępowali tylko warunkami fizycznymi uczniom, na co dzień trenującym piłkę ręczną, ostatecznie plasując się na trzeciej pozycji. Chłopcy nie ulękli się przeciwników, grali bardzo dobrze i nieznacznie ulegli tylko dwóm szkołom reprezentowanych przez klasy gimnazjalne. Skład drużyny chłopców: PIOTR i MACIEJ CZOCHARA, KACPER POŹNIAK, PIOTR ROPUSZYŃSKI, PIOTR WOJTOWICZ, OSKAR STELCZYK, GRACJAN GADOMSKI, DOMINIK DYRAS, WIKTOR SZTABA i PASKAL. KURYŚ.

Nieco gorzej wypadły dziewczęta, które uplasowały się na czwartym miejscu, drużynę tworzyły: ANASTAZJA PRZYJEMSKA, KLAUDIA i ALEKSANDRA MAĆKOWIAK, EMILIA ZANIN, JULIA WITKOWSKA, PAULA MATUSZKIEWICZ, KLAUDIA MALICZ, KLAUDIA ŻURAWSKA, KATARZYNA KOZINA, DARIA RACZYŃSKA, KLAUDIA GNADKIEWICZ.

Należy podkreślić, że współzawodnictwo szkół odbywa się dzięki dotacji, przyznanej przez Gminę Jelcz-Laskowice Miejsko-Gminnemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Jelczu-Laskowicach, który za otrzymane środki finansowe, dokonuje zakupu pucharów, dyplomów i nagród w postaci sprzętu sportowego dla uczniów oraz organizuje transport na zawody.

Opracował:

Dariusz Błaszczyk

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com