phoca thumb m 015 przerwa na czytanieŚroda, 15 maja, wyglądała w naszej szkole trochę inaczej niż zwykle. W okolicy biblioteki i na korytarzach szkolnych można było zobaczyć wielu uczniów, którzy spędzali przerwy z książkami w ręku. I nie były to podręczniki. W ogólnopolskiej akcji pt. „Przerwa na czytanie” wzięła udział zdecydowana większość wszystkich uczniów naszej szkoły. Zarejestrowanych zostało 226 uczestników, wśród których byli również nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice.

„NA MAZURY I NAD MORZE KSIĄŻKĘ ZAWSZE ZABRAĆ MOŻESZ” Hania Sadowska (5b)

Uczestnicy czytelniczej akcji „Przerwa na czytanie” mogli też wziąć udział w konkursie na hasło reklamowe promujące książki i czytanie. Ponad sto kolorowych karteczek z zabawnymi, pomysłowymi tekstami utworzyło niepowtarzalny plakat stworzony przez miłośników książek. Spośród nich jury konkursowe wybrało i nagrodziło upominkami kilkanaście najlepszych.

Wydarzenia

21 styczeń 2020 [wtorek]
Zebrania z rodzicami

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 314 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com