tomcio waleczny21 listopada 2019 r. w naszej szkole świętować będziemy Międzynarodowy Dzień Życzliwości.

Wszystkich ŻYCZLIWYCH UCZNIÓW naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pod hasłem „URATUJ TOMCIA”.

TOMEK to siedmiolatek, uczeń szkoły podstawowej w Oławie. Dotknęła Go groźna choroba – nowotwór pnia mózgu. By wygrać z podstępnym nowotworem, potrzebne są pieniądze na eksperymentalną terapię za granicą.  Jeśli możesz, pomóż, okaż swoją ŻYCZLIWOŚĆ!

W CZWARTEK, tj. 21 listopada, na przerwach po lekcjach: 2., 3., 4. i 5. będziecie mogli kupić ciepłe tosty oraz ciasta, ciasteczka, babeczki i inne słodkości. Pieniądze z ich sprzedaży przekażemy na cel ratowania małego Tomka.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY TOMCIA WALECZNEGO!

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com