phoca thumb m 019 dzien edukacji narodowej13 października 2017 roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy IV b i VI a pod kierunkiem Joanny Zawiślak przygotowali humorystyczne przedstawienie z życia szkoły. Uczniów wspierał chórek szkolny wraz z nauczycielem muzyki Elżbietą Pająk. Życzenia dla nauczycieli złożyli także najmłodsi wychowankowie Doroty Banasiak, recytując wiersze i śpiewając piosenki.

Część artystyczną poprzedziło przemówienie dyrektora szkoły Mariusza Kołakowskiego, w którym złożył życzenia wszystkim pracownikom i podziękował za pracę i zaangażowanie. Głos zabrał także Mariusz Hummel - założyciel stowarzyszenia „Uśmiech dla szkoły”, który oprócz życzeń dla nauczycieli przekazał także na rzecz szkoły nowe pianino oraz zestawy ratunkowe. Dyrektor Mariusz Kołakowski ucieszony z pomocy dydaktycznych ofiarowanych przez stowarzyszenie zaprezentował swoje umiejętności muzyczne, grając melodię „Sto lat” a cała sala zaśpiewała.

 

Na akademii obecny był również prezes Rejonowego Zrzeszenia Pszczelarzy Jan Kłak, który dziękował uczniom i nauczycielom za współpracę, a szczególnie za uświetnienie pikniku pszczelarzy w Oławie poprzez tematyczny występ muzyczny naszych uczniów. Akademia przebiegała w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Występy uczniów bardzo się podobały. Młodzi aktorzy i organizatorzy uroczystości byli zadowoleni z efektów swojej pracy.

Dzień Nauczyciela to także święto emerytowanych nauczycieli, którzy przyjęli zaproszenie do szkoły i obejrzeli spektakl słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów.
W godzinach popołudniowych natomiast emerytowani i obecni pracownicy szkoły mieli okazję spotkać się przy poczęstunku. W tym dniu odbyła się także msza święta, na którą zaprosił ksiądz Janusz Giluń, obecny na uroczystości szkolnej.

Wydarzenia

21 styczeń 2019 [poniedziałek]
Dzień Babci i Dziadka (kl. 0-III)
22 styczeń 2019 [wtorek]
Zebrania z rodzicami
28 styczeń 2019 [poniedziałek]
Rozpoczęcie ferii zimowych

Programy i projekty

cybernauci

piekna nasza polska cala

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com