Zapisy do szkoły

Informujemy, że od 7 lutego 2018r. do 9 marca 2018r. odbędą się zapisy do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych dzieci zamieszkałych w obwodzie Publicznej Szkole Podstawowej im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach.
Wymagane dokumenty:
• akt urodzenia dziecka z numerem PESEL,
• dowód tożsamości rodzica,
• wypełniony wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły <<DO POBRANIA TUTAJ>>,
• oświadczenie dotyczące kryteriów rekrutacyjnych do oddziału przedszkolnego <<DO POBRANIA TUTAJ>>,
• oświadczenie dotyczące kryteriów rekrutacyjnych do klasy pierwszej <<DO POBRANIA TUTAJ>>.
Zapisów można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 w sekretariacie szkoły.

phoca thumb m 019 dzien edukacji narodowej13 października 2017 roku w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy IV b i VI a pod kierunkiem Joanny Zawiślak przygotowali humorystyczne przedstawienie z życia szkoły. Uczniów wspierał chórek szkolny wraz z nauczycielem muzyki Elżbietą Pająk. Życzenia dla nauczycieli złożyli także najmłodsi wychowankowie Doroty Banasiak, recytując wiersze i śpiewając piosenki.

Część artystyczną poprzedziło przemówienie dyrektora szkoły Mariusza Kołakowskiego, w którym złożył życzenia wszystkim pracownikom i podziękował za pracę i zaangażowanie. Głos zabrał także Mariusz Hummel - założyciel stowarzyszenia „Uśmiech dla szkoły”, który oprócz życzeń dla nauczycieli przekazał także na rzecz szkoły nowe pianino oraz zestawy ratunkowe. Dyrektor Mariusz Kołakowski ucieszony z pomocy dydaktycznych ofiarowanych przez stowarzyszenie zaprezentował swoje umiejętności muzyczne, grając melodię „Sto lat” a cała sala zaśpiewała.

 

Na akademii obecny był również prezes Rejonowego Zrzeszenia Pszczelarzy Jan Kłak, który dziękował uczniom i nauczycielom za współpracę, a szczególnie za uświetnienie pikniku pszczelarzy w Oławie poprzez tematyczny występ muzyczny naszych uczniów. Akademia przebiegała w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Występy uczniów bardzo się podobały. Młodzi aktorzy i organizatorzy uroczystości byli zadowoleni z efektów swojej pracy.

Dzień Nauczyciela to także święto emerytowanych nauczycieli, którzy przyjęli zaproszenie do szkoły i obejrzeli spektakl słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów.
W godzinach popołudniowych natomiast emerytowani i obecni pracownicy szkoły mieli okazję spotkać się przy poczęstunku. W tym dniu odbyła się także msza święta, na którą zaprosił ksiądz Janusz Giluń, obecny na uroczystości szkolnej.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com