Zapisy do szkoły

Informujemy, że od 7 lutego 2018r. do 9 marca 2018r. odbędą się zapisy do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych dzieci zamieszkałych w obwodzie Publicznej Szkole Podstawowej im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach.
Wymagane dokumenty:
• akt urodzenia dziecka z numerem PESEL,
• dowód tożsamości rodzica,
• wypełniony wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły <<DO POBRANIA TUTAJ>>,
• oświadczenie dotyczące kryteriów rekrutacyjnych do oddziału przedszkolnego <<DO POBRANIA TUTAJ>>,
• oświadczenie dotyczące kryteriów rekrutacyjnych do klasy pierwszej <<DO POBRANIA TUTAJ>>.
Zapisów można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 w sekretariacie szkoły.

phoca thumb m 012 koncert akordeonowyW środę 25.10 gościliśmy w szkole Łódzki Duet Akordeonowy Zbigniewa Sobieraja i Kazimierza Barasińskiego. Nasi artyści wystąpili dla dwóch grup wiekowych: dla klas 1-3 oraz dla klas 4-6.

Na początku koncertu mogliśmy zobaczyć i usłyszeć kilka informacji na temat tego niezwykłego instrumentu jakim jest akordeon. Następnie wybrzmiały piękne dźwięki, różne style, tańce i pieśni, muzyka klasyczna i ludowa, liryczna i błyskotliwa, porywająca jak „Taniec z szablami” czy fragment symfonii g-moll Mozarta… Słowem - było wszystko od klasyki po muzykę współczesną.

Każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. A całemu zdarzeniu towarzyszyła atmosfera niezwykle miła, przesycona radością i poczuciem humoru i na pewno sprawiła, że koncert na długo zapadnie pamięci uczniów.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Gościmy

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com