Informujemy, że zajęcia stacjonarne dla uczniów klas 0-8 zostają zawieszone od 2 marca do 18 kwietnia 2021 r.
W tym okresie nauka będzie się odbywać zdalnie z wykorzystaniem platfomy Office 365 i aplikacji Teams.

wedrowki szlakiem wartosciOd 11 lat dużym powodzeniem cieszą się konkursy edukacyjne w wielu kategoriach, pośród których Państwa dzieci na pewno znajdą odpowiadającą ich talentom i zamiłowaniom. Obecny czas sprzyja - oprócz innych rodzinnych aktywności -rozwijaniu talentów i planowania aktywności, które dla dzieci, czy młodzieży łączą przyjemność z pożytkiem. Zachęcamy
do udziału w naszych konkursach! W tym roku tematyką są pożegnania, które szczególnie w obecnym czasie wielu wymiarach naszego życia są aktualne. Pożegnania z przyjacielem, pożegnania z dzieciństwem, z rodziną przed wyjazdem na letni obóz, z ukochanym zwierzakiem, czy też - pożegnania na zawsze....

Dzieci na pewno znajdą kreatywny sposób przekazania swoich przemyśleń w dowolnej formie: rysunku (technika dowolna), prezentacji multimedialnej, opowiadania, wiersza, eseju, bajki, fotografii, filmiku... Szczegółowe regulaminy zamieszczone są na stronie: www.paxetbonum.pl i w załączonych poniżej dokumentach.

Prace literackie, fotograficzne, multimedialne, prosimy nadsyłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli praca multimedialna jest w wyjątkowo dużym formacie, można przesłać pocztą na poniższy adres lub przesłać poprzez WeTransfer. Prace plastyczne i filmowe - pocztą na adres: Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Kraińskiego 1, 50-153 Wrocław. Jeśli obecna sytuacja uniemożliwi tradycyjną wysyłkę prac plastycznych i filmowych, prosimy o przesłanie doskonałej jakości fotografii pracy na powyższy adres mailowy.

Uczniowie mogą swoje prace konsultować zdalnie z nauczycielem danego przedmiotu lub przesłać bezpośrednio do organizatora. Oprócz przyjemności, jaką może być dla dziecka wykonanie pracy, bierze ono udział w konkursie, a więc ma szansę dołączyć do grona naszych laureatów, którzy zostaną nagrodzeni oraz uzyskają punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych.

Patronat nad konkursami od lat sprawuje Prezydent Wrocławia, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Kurator Oświaty, Wojewoda Wrocławski, Arcybiskup Metropolita Wrocławski,Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu.

Warto zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania talentów i pożytecznego spędzenia czasu.

Regulaminy konkursów:

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 291 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com