Zebrania i konsultacje

Informujemy, że 26 marca 2019 r. odbędą się zebrani z rodzicami i konsultacje zgdonie z poniższym harmonogramem:
- 16.30 - klasy 0-III,
- 17.30 - klasy IV-VIII,
- konsultacje - w trakcie i po zebraniach.

phoca thumb m 041 pilka siatkowaphoca thumb m 042 pilka siatkowaW naszej szkole odbyły się kolejne zawody w ramach miejsko - gminnych Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, tym razem w mini siatkówce. Jako pierwsi w dniu 15 lutego rywalizowali chłopcy z klas piątych, ze szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Jelcz-Laskowice. Reprezentanci naszej szkoły po bardzo zaciętych i emocjonujących rozgrywkach odnieśli zwycięstwo w zawodach, wygrywając wszystkie mecze, drugie miejsce przypadło PSP nr 2 Jelcz-Laskowice, trzecie PSP nr 1 Jelcz-Laskowice, czwarte PSP nr 3 Jelcz-Laskowice, a piąte PSP Minkowice.3.Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Bogdanik Dawid, Jurkowski Bartosz, Sztaba Krystian, Kozieł Mateusz, Wolski Adam, Grzegorzewski Norbert, Długosz Filip I Bułat Jacek.

Następnego dnia rywalizowały dziewczęta również z klas piątych szkół podstawowych. Podobnie jak u chłopców zwycięsko z turnieju wyszły dziewczęta reprezentujący naszą szkołę, drugie miejsce zajęły uczennice z PSP nr 2 Jelcz-Laskowice, a trzecie z PSP nr 3 Jelcz-Laskowice. Drużyna PSP Miłoszyce wystąpiła w następującym składzie: Klaudia Gnadkiewicz, Klaudia Żurawska, Małgorzata Obrzanowska, Wiktoria Sztaba, Weronika Żelasko, Zuzanna Duda I Marta Gabryluk.

 

W kolejnym tygodniu rywalizowały drużyny siatkarskie z klas szóstych. W czwartek 22 lutego odbył się turniej dziewcząt. Po niezwykle wyrównanych meczach najlepsze okazały się dziewczęta z PSP nr 2 Jelcz-Laskowice, drugie miejsce zajęły nasze uczennice, które uległy zwyciężczyniom po tie-breaku, trzecie PSP nr 1 Jelcz-Laskowice, a czwarte z PSP nr 3 Jelcz-Laskowice. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Telatyńska Julia, Matuszkiewicz Paula, Maćkowiak Aleksandra, Młodzik Wiktoria, Gadomska Nikola, Kozina Katarzyna, Majewska Natalia, Raczyńska Daria, Pelczer Aleksandra I Gnadkiewicz Klaudia.

Następnego dnia rywalizowali chłopcy. Tu również uczniowie naszej szkoły musieli uznać wyższość uczniów z PSP nr 2 Jelcz-Laskowice, którzy wygrali wszystkie mecze, drugie miejsce zajęli nasi uczniowie, trzecie PSP nr 3, a czwarte PSP nr 1 Jelcz-Laskowice. Nadmienić należy, że w drużynie ,,dwójki”, kilku zawodników trenuje na co dzień siatkówkę w klubie siatkarskim. Nasi uczniowie wystąpili w składzie: Uszok Franciszek, Czochara Piotr, Stelczyk Oskar, Oleksy Aleks, Wojtowicz Piotr, Drużbiak Bartłomiej, Grzesiuk Maksymilian, Sztaba Wiktor, Ibowicz Michał I Kuryś Pascal.

27 lutego reprezentacje PSP Miłoszyce – klasy piąte i uczniowie PSP nr 2 Jelcz-Laskowice – klasy szóste, jako zwycięzcy w zawodach miejsko-gminnych reprezentowali naszą gminę w zawodach powiatowych. Wielki sukces odniosły dziewczęta zwyciężając w turnieju. Dziewczęta zostały mistrzyniami powiatu oławskiego. Drużyna z naszej szkoły wystąpiła w takim samym składzie, jak w zawodach miejsko-gminnych. Blisko podobnego sukcesu byli nasi chłopcy, którzy w tie-breaku ulegli 13-15 rówieśnikom z oławskiej "jedynki” zdobywając tytuł wicemistrza powiatu oławskiego. Drużyna chłopców wystąpiła w podobnym zestawieniu, jak w zawodach miejsko-gminnych, skład uzupełnił Jakub Kolman.

Kolejne zawody siatkarskie, tym razem w kategorii uczniów klas czwartych odbędą się w naszej szkole w następujących terminach: 9 marca – dziewczęta i 15 marca – chłopcy.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

piekna nasza polska cala

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com