Dzieci w wieku do lat 6 oraz uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, mieszkający w mieście i gminie Jelcz-Laskowice, mogą w okresie ferii zimowych korzystać codziennie z jednej bezpłatnej godziny pobytu na pływalni miejskiej (z wyjątkiem sobót i niedziel) w godzinach 10:00 – 15:00 (ostatnie wejście godzina 14:00).

Podstawą do bezpłatnego wejścia jest dowód osobisty, legitymacja szkolna lub zaświadczenie ze szkoły z adresem zamieszkania. Pobyt na basenie dzieci do lat 7 wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Wstęp opiekuna bezpłatny.

Obraz autorstwa FreepikGdy panuje najdłuższa noc i słońce najkrócej rozjaśnia zimowe mroki, co roku zwalnia się tempo i milknie zgiełk codziennego życia, bo nadchodzi oczekiwany moment Bożego Narodzenia. Z okazji zbliżających się świąt życzę, aby ten czas, był pełen radości, wiary, uśmiechu i wzajemnej życzliwości, a Nowy 2024 Rok niech będzie pełen nadziei i spełnionych marzeń.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

mikołajki 2023

6 grudnia szkołę odwiedził Święty Mikołaj, który wraz z pomocnikami Elfami rozdawał uczniom słodkie upominki. Na szkolnym korytarzu można było usłyszeć świąteczne dzwoneczki. Tego dnia w szkole było widać kolor czerwony. Spora część społeczności szkolnej miała stroje właśnie w tym kolorze. Byli też tacy, którzy założyli coś w świątecznym klimacie. Było wesoło i świątecznie.

andrzejki 2023 01 andrzejki 2023 02

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się 23 listopada. Uczniowie z klas IV-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoją bliższą i dalszą przyszłość. Zabawę taneczną prowadził profesjonalny DJ. Światła, lasery i dużo zabawy.

dzien tabliczki mnozenia 202317 listopada 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w czasie przerw uczniowie klas I -8 mogli sprawdzić swoje umiejętności mnożenia w zakresie do 100 rozwiązując przygotowane wcześniej przykłady. Za prawidłowe rozwiązanie zadań uczniowie otrzymywali naklejkę „Ekspert tabliczki mnożenia” oraz słodki upominek w postaci cukierka. A wszystko to odbywało się przy muzyce – hity na czasie puszczane w czasie przerw umilały uczniom ten dzień. Dodatkową atrakcją była ścianka do zdjęć, przy której nauczyciel wykonywał chętnym uczniom zdjęcia aparatem natychmiastowym. Było bardzo wesoło. Sponsorem naklejek oraz cukierków była Rada Rodziców Szkoły w Miłoszycach. Serdecznie dziękujemy

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 515 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com