kangur matematyczny logo

W tym roku szkolnym chętni uczniowie wzięli udział w międzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny". Sześciu uczniów naszej Szkoły otrzymało wyróżnienie, a są to: z klasy 3a: Adam Kuszyk, z klasy 3b: Maja Bartkowska, Alicja Lewicka, Barbara Krajnik, z klasy 4a: Natalia Tkaczyk, z klasy 7b: Marcin Lis. Serdecznie gratulujemy.

Agata Góraj - koordynator konkursu

We wtorek 18 czerwca w naszej szkole odbył się I Turniej Rummikub. Uczestniczyło w nim 39 miłośników tej gry. Wszystkie etapy rozgrywek okazały się niezwykle emocjonujące i stanowiły świetna zabawę.

  • I miejsce - Barbara Krajnik - klasa 3b
  • II miejsce - Ewa Gabryluk - klasa 2b
  • III miejsce - Natalia Tkaczyk - klasa 4a
  • IV miejsce - Max Kminiak - Klasa 5a

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za wzięcie udziału w turnieju Rummikub. Wasze zaangażowanie, energia i duch rywalizacji sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe. Cieszy nas, że mogliśmy razem spędzić czas, rozwijając wasze umiejętności logicznego myślenia i strategii.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich wysiłek i determinację. Bez względu na wynik, każdy z Was pokazał, że potrafi grać fair play i czerpać radość z gry. Mamy nadzieję, że to doświadczenie było dla Was nie tylko okazją do zabawy, ale także do nauki i nawiązywania nowych przyjaźni.

Jeszcze raz dziękujemy za udział i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych turniejów!

Trenerzy Rummikub

Gabriela Bartosiewicz i Krzysztof Kosowski

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca 2024 r. zgodnie z poniższym harmonogramem.

  • godz. 8.00 - Msza Św.
  • godz. 9.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 0-III w sali gimnastycznej, spotkania z wychowawcami w salach.
  • godz. 10.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas VII-VIII w sali gimnastycznej, pożegnanie absolwentów, spotkania z wychowawcami w salach.
  • godz. 11.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VI w sali gimnastycznej, spotkania z wychowawcami w salach.

dzien pustej klasy 2024

Po raz ósmy w Polsce, a po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy. 7 czerwca 2024 r. ponad 2000 szkół, przedszkoli, ośrodków szkolno-wychowawczych, drużyn harcerskich, bibliotek i innych placówek, grup i instytucji włączyłą się w tę akcję. Do udziału w niej zgłosiło się prawie 13 tysięcy klas i grup. Łącznie w teren wyszło około 230 tysięcy dzieci i młodzieży! W miłoszyckiej szkole lekcje poza szkolną klasą odbyli uczniowie z 4 oddziałów. Dzięki temu mogli oni odkrywać niezwykłości przyrody, spędzić czas wśród zieleni i nieco odpocząć pod chmurką, a także dobrze się bawić. Akcja ta pozwoliła na popularyzację edukacji i nauki poprzez zabawę.Wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego świętowania Dnia Pustej Klasy serdecznie dziękujęmy i zapraszmy do opuszczenia klas podczas kolejnej edycji tego przedsięwzięcia.

Infromujem, że zebrania z rodzicami przyszłorocznych oddziałów przedszkolnych tzw. "zerówek" oraz klas pierwszych odbędą się 18 czerwca 2024 r. (wtorek) w małej sali gimnastycznej.

  • klasy 0 - godz. 16.00
  • klasy 1 - godz. 16.30

Wielkie święto dzieci, czyli Dzień Dziecka, to czas, kiedy każde dziecko, to małe i to duże, powinno poczuć się wyjątkowo. Tak też było w naszej szkole, gdzie 3 czerwca 2024 r.  obchodzimliśy tę radosną okazję! W tym dniu odbyła się impreza, pełna zabaw, konkursów i zmagań sportowych. Wyścigi w workach, przeciąganie liny, tor przeszkód, zmagania w potędze skoku, rozgrywki dwóch ogni, piłki siatkowej, nożnej i ręcznej to tylko część atrakcji tego dnia. Na jego zakończenie odbyły się klasowe pikniki, a słodkie upominki i gadżety wszycy uczniowie otrzymali dzięki życzliwości Rady Rodziców i dyrekcji szkoły.  W szkolnym Dniu Dziecka nie zabrakło dobrej zabawy, sportowych emocji ale przede wszystkim uśmiechów i radości wszytkich uczestników.

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 468 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com