Obraz autorstwa FreepikWszystkim dzieciom w Dniu Dziecka składam najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień dostarcza Wam wiele radości, niech spełnieniają się wszystkie Wasze marzenia, a każda chwila będzie wypełniona niezapomnianymi przygodami przeżywanymi w gronie prawdziwych przyjaciół. Życzę Wam także, aby uśmiech i dobry humor towarzyszyły Wam każdgo dnia.

Mariusz Kołakowski

dyrektor szkoły

phoca thumb l 001 droga do szkoly31 maja 2023 r. do naszej szkoły zwitali przedstwiciele PSB Mrówka Jelcz-Laskowice oraz policji. W ramach akcji „Bezpieczna droga do domu” uczniowie klas 0-2 przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Zajęcia miały charakter edukacyjno-praktyczny. Funkcjonariusze m.in. omawiali znaki drogowe i zasady zachowania się na drodze. Policjantom towarzyszyła Mróweczka oraz Komisarz Lew. Wszyscy uczestnicy otrzymali odblaskowe kamizelki, opaski i breloczki a także kolorowanki. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie ciekawych zajęć i wspólną inicjatywę policji i PSB Mrówka z Jelcza-Laskowic.

Poniżej zamieszczamy informację dotyczącą półkolonii letnich oraz wzór karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. Jednocześnie informujemy, że organizacja półkolonii jest uzależniona od możliwości zapewnienia opieki nad uczestnikami oraz liczby zgłoszeń.

Półkolonie lato 2023 - informacja

Karta kwalifikacyjna uczestników wypoczynku

Informujęmy, że od 29 maja 2023 r. rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych tzw. "zerówek" oraz klas pierwszych.

29 maja – 2 czerwca 2023 r. - przyjmowanie wniosków o przyjęcie dzieci do oddziału przedszkolnego

7 czerwca 2023 r. - opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

12 – 14 czerwca 2023 r. - obowiązkowe potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów dziecka woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego tzw. "zerówki

https://jelczlaskowice.przedszkola.vnabor.pl

Rekrutacja do klasy pierwszej

https://jelczlaskowice.podstawowe.vnabor.pl

omnibus 2023

Takim tytułem możemy się pochwalić od 10 maja, po zwycięstwie drużynowym i indywidualnym w Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Omnibus”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Minkowicach Oławskich.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych: Klaudia Bachurska, Julia Kania i Maciej Szwaber.

Konkurs ten jest nie lada wyzwaniem, ponieważ należy wykazać się na nim wiedzą z różnych przedmiotów. Uczniowie, zarówno indywidualnie odpowiadali na pytania, jaki i rozwiązywali zadania grupowo. Mieli także zaprezentować – co zrobili po mistrzowsku – wybrany wiersz Wisławy Szymborskiej. W finałowej rozgrywce wygrała nasza uczennica klasy 8 a Klaudia Bachurska i otrzymała tytuł Omnibusa Roku 20230, a po podliczeniu wszystkich punktów tytuł Szkoły Roku 2023 przypadł naszej drużynie.

3 maja 2023

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja w naszej szkole zorganizowano różnego rodzaju akcje upamiętniające to wydarzenie. W czasie lekcji historii młodzież przypominała sobie najważniejsze informacje związane z tym świętem, a na plastyce wykonywała tematyczne plakaty, którymi ozdobiono gazetki ścienne na korytarzach. Tego dnia uczniowie, podczas pierwszej godziny lekcyjnej mieli za zadanie przygotować biało- czerwone kotyliony, które następnie z dumą nosili na piersi. W czasie przerw można było posłuchać pieśni związanych z tym świętem, podziwiać stroje uczniów, którzy przebrali się za postacie historyczne oraz popisać się swoją wiedzą, uczestnicząc w konkursie historycznym. Najlepsi okazali się uczniowie klas szóstych: Dominik Jażdżewski, Marcin Lis i Wiktor Skuza

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 474 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com