omnibus 2023

Takim tytułem możemy się pochwalić od 10 maja, po zwycięstwie drużynowym i indywidualnym w Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym „Omnibus”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Minkowicach Oławskich.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych: Klaudia Bachurska, Julia Kania i Maciej Szwaber.

Konkurs ten jest nie lada wyzwaniem, ponieważ należy wykazać się na nim wiedzą z różnych przedmiotów. Uczniowie, zarówno indywidualnie odpowiadali na pytania, jaki i rozwiązywali zadania grupowo. Mieli także zaprezentować – co zrobili po mistrzowsku – wybrany wiersz Wisławy Szymborskiej. W finałowej rozgrywce wygrała nasza uczennica klasy 8 a Klaudia Bachurska i otrzymała tytuł Omnibusa Roku 20230, a po podliczeniu wszystkich punktów tytuł Szkoły Roku 2023 przypadł naszej drużynie.

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logo

Gościmy

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com