Zebrania i konsultacje z rodzicam

14 maja 2019 r. (wtorek) odbędą się zebrania i konsultacje z rodzicami, na których zostaną przekazane informacje o proponowanych ocenach końcoworocznych. Spotkania odbędą się zgodnie z ponższym harmonogramem:

- 16.30 - zebrania z rodzicami klas 0-III,

- 17.30 - zebrania z rodzicami klas IV-VIII,

- 16.30 - 18.30 - konsultacje.

3 września 2018 roku o godzinie 9:00 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele pw. św. Mikołaja.Następnie w szkolnej sali gimnastycznej dyrektor Mariusz Kołakowski powitał gości: księdza Janusza Gilunia, burmistrza Bogdana Szczęśniaka, przewodniczącego Rady Rodziców Mariusza Hummela, sołtysa Miłoszyc Roberta Jadczaka, rodziców, uczniów i nauczycieli.

Dyrektor przedstawił nowo zatrudnionych nauczycieli, opowiedział o remoncie szkoły trwającym w okresie wakacji, życzył uczniom zapału do nauki i sukcesów. Na zakończenie uroczystości pan Bogdan Szczęśniak wręczył uczniom stypendia uzyskane za wysokie wyniki w nauce w II semestrze ubiegłego roku szkolnego. Miłym akcentem uroczystości był prezent dla społeczności uczniowskiej od Rady Sołeckiej w Miłoszycach. Nowy rzutnik multimedialny przekazany przez pana Roberta Jadczaka na pewno dobrze będzie służył uczniom i nauczycielom.
Po zakończonym apelu uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.
W tym dniu odbyły się dwa apele szkolne inaugurujące nowy rok szkolny - dla uczniów klas 0 - III oraz dla uczniów klas IV- VIII.

Wydarzenia

26 maj 2019 [niedziela]
Dzień Matki (kl.0-III)
1 czerwiec 2019 [sobota]
Dzień Dziecka

Programy i projekty

cybernauci

piekna nasza polska cala

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com