Rekrutacja do szkoły

Informujemy, że od 11 lutego 2019 r. do 1 marca 2019 r. odbędą się zapisy do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych dzieci zamieszkałych w obwodzie Publicznej Szkole Podstawowej im. Maratończyków Polskich w Miłoszycach. Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA.

3 września 2018 roku o godzinie 9:00 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele pw. św. Mikołaja.Następnie w szkolnej sali gimnastycznej dyrektor Mariusz Kołakowski powitał gości: księdza Janusza Gilunia, burmistrza Bogdana Szczęśniaka, przewodniczącego Rady Rodziców Mariusza Hummela, sołtysa Miłoszyc Roberta Jadczaka, rodziców, uczniów i nauczycieli.

Dyrektor przedstawił nowo zatrudnionych nauczycieli, opowiedział o remoncie szkoły trwającym w okresie wakacji, życzył uczniom zapału do nauki i sukcesów. Na zakończenie uroczystości pan Bogdan Szczęśniak wręczył uczniom stypendia uzyskane za wysokie wyniki w nauce w II semestrze ubiegłego roku szkolnego. Miłym akcentem uroczystości był prezent dla społeczności uczniowskiej od Rady Sołeckiej w Miłoszycach. Nowy rzutnik multimedialny przekazany przez pana Roberta Jadczaka na pewno dobrze będzie służył uczniom i nauczycielom.
Po zakończonym apelu uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.
W tym dniu odbyły się dwa apele szkolne inaugurujące nowy rok szkolny - dla uczniów klas 0 - III oraz dla uczniów klas IV- VIII.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

piekna nasza polska cala

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com