zawieszenie zajecInformujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej,
przedłużony zostaje okres zawieszenia zajęć w szkole do 7 czerwca 2020 r.

igrzyska 142

Trwa współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2018/2019, organizowane na terenie miasta i gminy Jelcz-Laskowice przez Miejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w Jelczu-Laskowicach, odbywa się ono w ramach miejsko - gminnych Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (klasy I-VI) i Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej(klasy VII i VIII oraz gimnazjalne). Bardzo dobrze w tej rywalizacji prezentują się uczniowie naszej szkoły, którzy odnieśli kilka zwycięstw.


Chłopcy reprezentujący naszą szkołę w mini koszykówce wygrali zdecydowanie rywalizację miejsko-gminną, a następnie w finale powiatu oławskiego zajęli drugą pozycję tracąc zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu finałowego. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: BOGDANIK DAWID, JURKOWSKI BARTOSZ, SZTABA KRYSTIAN, KOZIEŁ MATEUSZ, KOLMAN JAKUB, DŁUGOSZ FILIP MICOREK NIKODEM, MANIAK MACIEJ, JAKUBOWSKI GRACJAN, MICOREK CEZARY, DĄDA BARTOSZ i STELCZYK JAN.

Bardzo dobrze spisali się także nasi uczniowie w zawodach mini siatkówki. Jako pierwsze rywalizowały dziewczęta z klas piątych. Reprezentantki naszej szkoły po bardzo zaciętych i emocjonujących rozgrywkach odniosły zwycięstwo w zawodach, wygrywając wszystkie mecze. Dziewczęta wystąpiły w składzie: MARTYNA TARKA, AMELIA JĘDRAS, ALICJA TELATYŃSKA, ALICJA OLSZEWSKA MALWINA DANCEWICZ, MAJA CHODOROWSKA, ADRIANNA IBOWICZ, OLIWIA MARKOWSKA.

Następnego dnia rywalizowali chłopcy również z klas piątych szkół podstawowych. Podobnie jak
u dziewcząt zwycięsko z turnieju wyszli chłopcy reprezentujący naszą szkołę: BARTŁOMIEJ DĄDA, GRACJAN JAKUBOWSKI, MICHAŁ DZIAKOWICZ, SZYMON SZUSZKIEWICZ, MACIEJ MANIAK, MAKSYMILIAN SKIBA, MIŁOSZ WIŚNIEWSKI, KACPER CHMIEL i OSKAR OLEKSIEWICZ.

W kolejnym tygodniu rywalizowały drużyny siatkarskie z klas szóstych. W czwartek 21 marca odbył się w naszej szkole turniej dziewcząt. Po niezwykle wyrównanych meczach najlepsze okazały się dziewczęta z PSP nr 2 Jelcz-Laskowice, drugie miejsce zajęły nasze uczennice, które uległy zwyciężczyniom po tie-breaku. Dziewczęta wystąpiły w składzie: KLAUDIA GNADKIEWICZ, KLAUDIA ŻURAWSKA, MAŁGORZATA OBRZANOWSKA, WIKTORIA SZTABA, WERONIKA ŻELASKO, ZUZANNA DUDA, KAMIŃSKA HANNA i ANTOSZEWSKA NATALIA.

Następnego dnia rywalizowali chłopcy z klas szóstych. Uczniowie naszej szkoły, stoczyli zacięte
i niezwykle wyrównane mecze, z których wyszli zwycięsko. Nasi uczniowie wystąpili w składzie: MATEUSZ KOZIEŁ, DAWID BOGDANIK, BARTOSZ JURKOWSKI, KRYSTIAN SZTABA, FILIP DŁUGOSZ, MATEUSZ KOZIEŁ i NIKODEM MICOREK.

Następnie reprezentacje PSP Miłoszyce - dziewczęta i chłopcy z klas piątych i chłopcy z klas szóstych oraz uczennice PSP nr 2 Jelcz-Laskowice – klasy szóste, jako zwycięzcy w zawodach miejsko-gminnych reprezentowali naszą gminę w zawodach powiatowych. Wszystkie drużyny walczyły dzielnie, jednak żadnej z nich nie udało się wygrać zawodów, solidarnie zajęły drugie miejsca w powiecie oławskim. Drużyny z naszej szkoły wystąpiły w takich samych składach, jak w zawodach miejsko-gminnych.
Kolejne zawody siatkarskie, tym razem w kategorii uczniów klas czwartych odbyły się u nas w Miłoszycach. Wśród dziewcząt zwyciężyły dziewczęta reprezentujące naszą szkołę, nie powiodło się natomiast naszym chłopcom, którzy nie wytrzymali presji i ulegli wszystkim drużynom po tie-breakach. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły i chłopcy z PSP nr 1 Jelcz-Laskowice reprezentowali naszą gminę w zawodach powiatowych w dniu 20 marca w Oławie. Duży sukces odniosły nasze dziewczęta, które wygrały turniej zdobywając tytuł mistrza powiatu oławskiego, Naszą szkołę reprezentowały: ALICJA MROŻEWSKA, HANNA SZTABA, ZUZANNA KACZYŃSKA, ZOFIA DUDA, ZOFIA KWARTA, LENA KIEDRZYN.

Opracował:

Dariusz Błaszczyk

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com