andrzejki 2023 01 andrzejki 2023 02

Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki! W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się 23 listopada. Uczniowie z klas IV-VIII mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoją bliższą i dalszą przyszłość. Zabawę taneczną prowadził profesjonalny DJ. Światła, lasery i dużo zabawy.

dzien tabliczki mnozenia 202317 listopada 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w czasie przerw uczniowie klas I -8 mogli sprawdzić swoje umiejętności mnożenia w zakresie do 100 rozwiązując przygotowane wcześniej przykłady. Za prawidłowe rozwiązanie zadań uczniowie otrzymywali naklejkę „Ekspert tabliczki mnożenia” oraz słodki upominek w postaci cukierka. A wszystko to odbywało się przy muzyce – hity na czasie puszczane w czasie przerw umilały uczniom ten dzień. Dodatkową atrakcją była ścianka do zdjęć, przy której nauczyciel wykonywał chętnym uczniom zdjęcia aparatem natychmiastowym. Było bardzo wesoło. Sponsorem naklejek oraz cukierków była Rada Rodziców Szkoły w Miłoszycach. Serdecznie dziękujemy

segregacja sie oplaca 2023 1segregacja sie oplaca 2023 2Na przełomie października i listopada Gmina Jelcz-Laskowice ogłosiła konurs plastyczny pod hasłem "Segregacja się opłaca". W sumie w trzech kategoriach wiekowych wpłynęły 193 prace, wyłoniono 12 laureatów, których prace zostaną opublikowane w kalendarzu, a 3 najlepsze prace, posłużyły jako wzór do wykonania muralu, który znajduję się przy PSZOK w Jelczu-Laskowicach.

Nasza uczennica Zuzanna Kownacka z klasy 1B została laureatką tego konkursu w kategorii klas I-III, a jej praca jest odwzorwana na muralu.  17 listopada 2023 r. w CSiR w Jelczu-Laskowicach odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych młodych artystów. W tym dniu zorgazniowany został także wernisaż, podczas którego można było ogładać wszystkie wykonane prace. Gratulujemy Zuzannie, a wszystkich zachęcamy do obejrzenia muralu.

dzien niepodleglosci 2023 1

Dnia 10 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów klas szóstych oraz klas trzecich. Apel rozpoczął się od odśpiewania czterech zwrotek hymnu narodowego. Apel uświetniły wiersze zaprezentowane przez uczniów naszej szkoły oraz utwory patriotyczne. W tle wyraźnie widoczne były symbole Polski.dzien niepodleglosci 2023 2

szkola pamieta 2023

Listopad to miesiąc refleksji i zadumy nad przemijaniem. W sposób szczególny pielęgnujemy w nim pamięć o zmarłych. Odwiedzamy groby bliskich, przyjaciół, znajomych, sąsiadów. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłoszycach nie zapominają również o Mogile Ofiar Hitleryzmu w miłoszyckim lesie. Jak co roku przed uroczystością Wszystkich Świętych uczniowie wraz z opiekunami udali się na cmentarz. Była to okazja na uporządkowanie mogiły, złożenia kwiatów oraz zapalenia zniczy, a wizyta na cmentarzu okazała się ciekawą lekcją historii kształtującą postawy patriotyczne. W ten sposób społeczność naszej szkoły włączyła się też w coroczną akcję "Szkoła Pamięta".

dyplomszkolapamieta

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 606 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com