<a href='https://pl.freepik.com/wektory/kwiat'>Kwiat plik wektorowy utworzone przez pch.vector - pl.freepik.com</a>Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim uczniom naszej szkoły, życzę wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji, spełnienia marzeń, wspaniałych i prawdziwych przyjaciół oraz kochającej rodziny.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

Wszystkim chętnym, którzy brali udział w rekrutacji do klas I szkół podstawowych zostały zapewnione miejsca w szkołach obwodowych. Gmina Jelcz-Laskowice zapewniła także miejsca w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych wszystkim, którzy uczestniczyli w pierwszej rekrutacji. W przypadkach indywidualnych prosimy o kontakt ze szkołą podstawową w obwodzie zamieszkania. W świetle powyższego w terminie przewidzianym w zarządzeniu Burmistrza nr BN.0050.818.2022 z dnia 25 stycznia 2022 r. nie będzie przeprowadzana rekrutacja uzupełniająca.

003 zdolny slazak002 zdolny slazak001 zdolny slazak

17 maja 2022 r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązak". Organizatorem konkursów jest Dolnośląski Kurator Oświaty we współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego, a realizuje je Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. Konkursy te obejmują: język polski, matematykę, historię, biologię, geografię, chemię, fizykę, język angielski oraz język niemiecki. Wśród 388 uczniów dolnośląskich szkół, którzy zdobyli tytuł laureata, znalazła się uczennica naszej szkoły Karolina Kołakowska, która została laureatką konkursu z języka polskiego. Podczas uroczystości, dyplomy, zaświadczenia i medale wręczali Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk oraz wicemarszałek województwa dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski.

W roku szkolnym 2021/2022 do dziewięciu konkursów „zDolny Ślązak” na etapie szkolnym przystąpiło 60 649 uczniów, na etapie powiatowym 3 738, a w finałach 665. Wśród nich wyłoniono 388 laureatów co stanowi 0,64% wszystkich uczestników tegorocznej edycji tych konkursów. Gratulujemy Karolinie wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej szczegółów dotyczących uroczystej gali można znaleźć na stronie Gazety Wrocławskiej.

001 konkurs zmieniejac swiat002 konkurs zmieniejac swiat003 konkurs zmieniejac swiat

005 konkurs zmieniejac swiat004 konkurs zmieniejac swiat006 konkurs zmieniejac swiat

W marcu w Naszej Szkole, odbył się konkurs pt.: „Zmieniaj Świat Zmieniając Siebie”. Przyjęto 39 prac, z których jury wyłoniło zwycięzców, w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii klas IV-V:

  • I miejsce - Karol Głuszko
  • II miejsce - Maja Zaskórska
  • III miejsce - Maja Grabowska

W kategorii klas VI-VIII:

  • I miejsce – Patryk Sucharski-Grzesik oraz Alicja Łukasiewicz (praca pisemna)
  • II miejsce – Gracjan Przyjemski
  • III miejsce – Oliwia Maciejczyk

Prace zwycięskie oraz wyróżnione tworzą szkolną galerię, którą uczniowie mogą podziwiać od 4 maja, na korytarzu szkolnym. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a  zwycięzcom gratulujemy podjęcia wyzwania.

Karolina Romanowicz-Trocińska, psycholog

Informujemy, że 26 i 27 kwietnia 2022 r. odbędą się zebrania z rodzicami, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 26 kwietnia 2022 r. godz. 17.00 zebrania z rodzicami klas 0-III,
  • 27 kwietnia 2022 r. godz. 17.00 zebrania z rodzicami klas IV-VIII.

wilkanoc 2022Z okazji Świąt Wielkiejnocy życzę, aby przeżywanie Tajemnicy Zmartwychwstania napełniło wszsytkich radością i pokojem oraz umocniło w czynieniu dobra. Niech mnogość łask Chrystusa Zmartwychwstałego wypełni nasze serca, umocni wiarę i doda odwagi w pokonywaniu wszelkich trudności oraz obudzi w nas to, co jeszcze uśpione i towarzyszy nam każdego dnia.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com