009 konkurs matematyczny012 konkurs matematyczny

25 listopada 2022r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Matematyczny, który otworzyli pan dyrektor Mariusz Kołakowski wraz z panią wicedyrektor Teresą Siciarek. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV i V. Do rozwiązania było 5 zadań matematycznych w czasie 70 minut. Nagrodzonych zostało pierwszych 5 miejsc . Po zakończeniu rozwiązywania zadań uczniowie miło spędzali czas przy słodkim poczęstunku czekając na wyniki.

Wśród najlepszych nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Uczeń klasy piątej Maciej Frączak zajął w konkursie pierwsze miejsce, a uczeń klasy czwartej Maksymilian Hyjek otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom

Ewa Kluska, Agata Góraj

23 listopada 2022 r. w naszej szkole w Miłoszycach odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8 zorganizowana przez samorząd uczniowski. Na zabawę przybyli liczni uczniowie, którzy świetnie się bawili w rytmach ulubionych piosenek przygrywanych przez niezawodnego DJ Darka. Nie zabrakło również gier i zabaw andrzejkowych w których uczniowie chętnie brali udział.

17 listopada uczniowie klasy 1b udali się po raz pierwszy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jelczu-Laskowicach.Dzieci miały okazję zobaczyć gdzie ona się znajduje i mogli ją całą zwiedzić. Uczniowie podczas zajęć poznali specyfikę pracy oraz zasady korzystania z biblioteki.Pani bibliotekarka zaprezentowała dzieciom księgozbiór oraz omówiła regulamin wypożyczalni.Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały czytanego przez Panią Irenkę opowiadania M.Molickiej "Bajka o pajączku"Każdy uczeń wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci tam ponownie!

17 listopada w Urzędzie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice odbyło się wyjątkowe spotkanie.Uczniowie klasy 1 b mieli okazję spotkać się z Burmistrzem Miasta Panem Bogdanem Szczęśniakiem oraz zwiedzić Urząd.Pan Burmistrz zaprosił uczniów do swojego gabinetu, a dzieci bez skrępowania zadawały wcześniej przygotowane pytania. Uczniowie odwiedzili m.in. salę konferencyjną w której odbywają się sesje Rady Miejskiej oraz inne gabinety, by móc poznać pracę urzędników. Ostatnim punktem wycieczki był spacer po parku, w którym posadzono kilkanaście gatunków egzotycznych drzew i krzewów. Dzięki tej wycieczce uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat pracy Pana Burmistrza oraz poznali miejsce w którym zapadają najważniejsze decyzje.

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logo

Gościmy

Odwiedza nas 360 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com