Burmistrz Jelcz-Laskowic informuje o rozpoczęciu rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i do klas I w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Jelcz-Laskowice.

Rekrutacja będzie prowadzona w formie elektronicznej.

Dla dzieci które będą brały udział w rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych adres strony: http://jelczlaskowice.przedszkola.vnabor.pl

Dla dzieci które będą brały udział w rekrutacji do klas I szkół podstawowych adres strony: http://jelczlaskowice.podstawowe.vnabor.pl

Platforma będzie udostępniona od 08 marca 2024 r. do 18 marca 2024 r. (do godz. 15.00)

O naborze nie decyduje kolejność złożenia wniosku tylko liczba uzyskanych punktów w rekrutacji.

Do rekrutacji elektronicznej będzie Państwu potrzebny profil zaufany, którym będziecie podpisywać wniosek rekrutacyjny oraz inne dokumenty. Profil zaufany można założyć poprzez bankowość elektroniczną (jeśli Państwa bank posiada taką funkcję) lub na stronie https://pz.gov.pl

Terminarz rekrutacji:

  • 8 – 18 marca 2024 r. – składanie wniosków o przyjęcie do placówki,
  • 19 – 20 marca 2024 r. – prace komisji rekrutacyjnej,
  • 21 marca 2024 r. – opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,
  • 22 – 26 marca 2024 r. – potwierdzenie przez rodzica lub opiekuna prawnego woli przyjęcia do placówki,
  • 27 marca 2024 r. – opublikowanie list przyjętych i nieprzyjętych.

Pączki - obraz autorstwa freepikTłusty czwartek to jeden z najsłodszych dni w roku. Rozpoczyna on okres ostatków, czyli ostatnich dni karnawału. Jest także dobrą okazją do skosztowania wspaniałych i przepysznych pączków i faworków. W tym roku dzięki Radzie Rodziców, w naszej szkole każdy uczeń został obdarowany pysznym lukrowanym pączkiem z marmoladą. Dzięki temu wszycy mogli w tym dniu dochować tradycji, która mówi, że każdy powinien tego dnia zjeść przynajmniej jednego, słodkiego pączka. Przekazane pączki zniknęły błyskawicznie. Dziękujemy wszystkim przedstawicielom Rady Rodziców za zafundowanie tak miłej tłustoczwartkowej niespodzianki.

Informujemy, że w trakcie nadchodzących ferii zimowych, dzieci do lat 6, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, mieszkających na terenie miasta i gminy Jelcz-Laskowice oraz pełnoletni opiekunowie ww. dzieci do lat 12, mogą korzystać z jednej darmowej godziny na lodowisku wraz z łyżwami oraz kaskiem dziennie.

Oferta obowiązuje  od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-14:00 (w trakcie ferii, w wyłączeniem weekendów).

Podstawą do bezpłatnego wejścia jest dowód osobisty, legitymacja. Pobyt dzieci do lat 12 wg regulaminu tylko z pełnoletnim opiekunem.

Dzieci w wieku do lat 6 oraz uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, mieszkający w mieście i gminie Jelcz-Laskowice, mogą w okresie ferii zimowych korzystać codziennie z jednej bezpłatnej godziny pobytu na pływalni miejskiej (z wyjątkiem sobót i niedziel) w godzinach 10:00 – 15:00 (ostatnie wejście godzina 14:00).

Podstawą do bezpłatnego wejścia jest dowód osobisty, legitymacja szkolna lub zaświadczenie ze szkoły z adresem zamieszkania. Pobyt na basenie dzieci do lat 7 wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Wstęp opiekuna bezpłatny.

Obraz autorstwa FreepikGdy panuje najdłuższa noc i słońce najkrócej rozjaśnia zimowe mroki, co roku zwalnia się tempo i milknie zgiełk codziennego życia, bo nadchodzi oczekiwany moment Bożego Narodzenia. Z okazji zbliżających się świąt życzę, aby ten czas, był pełen radości, wiary, uśmiechu i wzajemnej życzliwości, a Nowy 2024 Rok niech będzie pełen nadziei i spełnionych marzeń.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

Burmistrz Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice informuje o możliwości zgłoszenia dziecka do udziału w półkolonii, organizowanej w czasie ferii zimowych. Przewiduje się organizację turnusów w szkołach do których uczęszcza dziecko przy zapewnieniu min. 12 dzieci w grupie.

Na karcie półkolonii należy wskazać termin wypoczynku (można zapisać dziecko na dwa turnusy). Godziny pobytu dziecka: od 07:00 do 16:00 (prosimy o dopisanie na karcie informacji o przewidywanych godzinach uczęszczania przez dziecko na zajęcia).

  • I turnus 15.01.2024 r. - 19.01.2024 r.
  • II turnus 22.01.2024 r. - 26.01.2024 r.

Odpłatność za tydzień (od poniedziałku do piątku): 250,00 zł dla dzieci z Gminy Jelcz-Laskowice.

Organizator zapewnia wyżywienie: II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek. Program półkolonii zostanie przedstawiony po zebraniu kart kwalifikacyjnych i utworzeniu się grup (grupa może liczyć maksymalnie 15 dzieci). Opiekę sprawować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

Zorganizowanie półkolonii i ilość turnusów zależeć będzie od zainteresowania rodziców i możliwości organizacyjnych (możliwość zapewnienia opieki).

Karty kwalifikacyjne należy złożyć w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 3 stycznia 2024 r. do godz. 12.00

Uczestnikami półkolonii mogą być uczniowie klas I-IV szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Jelcz-Laskowice oraz rodzice pracują i nie mogą zapewnić opieki.

Do pobrania:

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 329 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com