Tegoroczny Dzień Dziecka został zorganizowany pod hasłem "Wspólnie pobiegnijmy maraton". Już o godz. 8.00 uczniowe klas 0-4 przemaszerowali na stadion Polonii Miłoszyce, gdzie wspólnie z wychowawcami wzięli udział w biegu na dystansie 200 metrów. Po pokonaniu dystansu każdy uczestnik biegu otrzymał wodę i słodki upominek ufondowany przez szkołe oraz pamiątkowy breloczek od Rady Rodziców. Następnie młodzi biegacze mogli wziąć udział w zaproponowanych przez nauczycieli zabawach sportowych. Dopełnieniem całego święta był wspólny piknik.

Uczniowie klas 5-8 o godz. 9.00 udali się do lasu na trasę biegową "Miłoszycak siódemka". Tutaj wszyscy chętni i zahartowani w biegach mogli zmierzyć się z dystansem 3 km. Na starcie wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Dawidem Kisielem i dyrektorem szkoły Mariuszem Kołakowskim stanęło 45 śmiałków. Pozostali uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami pokonali  wyznaczoną trasę spacerem. Na mecie wszystcy otrzymali takie same upominki jak ich młodsi koledzy i koleżanki. Na leśniej polanie odbył się wspólny piknikc oraz zabawy integracyjne, a na koniec chętni odtańczyli wspólnie belgijkę.

Cieszymy się, że wspólnie udało nam się przebiec lub przejść blisko 485 km, czyli prawie 12 dystansów maratonu. Wszsytkim nauczycielom, dyrekcji oraz rodzicom dziękujemy za przygotowanie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego Dnia Dziecka.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 222 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com