2 czerwca 2022 r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie gościła 17 najlepszych uczniów klas III z pięciu szkół gminy Jelcz-Laskowice. Uczniowie rywalizowali w kolejnej już edycji Gminnego Konkursu dla uczniów klas trzecich „Najlepszy z Najlepszych”, rozwiązując zadania z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Celem konkursu było promowanie uczniów zdolnych, rozwijanie ich zainteresowań, motywowanie do zdobywania wiedzy i jej popularyzacja.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy Pani Gabrieli Bartosiewicz, czyli Jakub Proszowski i Maksymilian Hyjek oraz Pani Małgorzaty Siekanowicz – Jerzy Kołakowski.

Tytuł „Najlepszego z Najlepszych” i drugie miejsce zdobyli uczniowie z PSP nr 2, a trzecia lokata przypadła naszemu uczniowi z klasy IIIa - Jerzemu Kołakowskiemu. Uczniom reprezentującym naszą placówkę dziękujemy za godne reprezentowanie barw PSP w Miłoszycach, a Jerzemu dodatkowo gratulujemy tak zacnego wyróżnienia.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 314 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com