6 grudnia 2022 jak co roku w naszej szkole odbyły się szkolne mikołajki. Wszyscy uczniowie zadawali sobie pytanie czy w tym roku byli grzeczni i czy Mikołaj ich odwiedzi.

Tego dnia w szkole dominował kolor czerwony, czyli ulubiony kolor Świętego Mikołaja. Już od pierwszej lekcji na szkolnych korytarzach można było usłyszeć dźwięk mikołajowego dzwonka oraz jego donośne „ho, ho, ho”. Najbardziej podekscytowani byli najmłodsi, którzy nie mogli doczekać się wizyty tego najbardziej lubianego i znanego świętego. W ciągu całego dnia, dotarł on do wszystkich klas i wręczył każdemu uczniowi upominki ufundowane przez Radę Rodziców i Dyrektora szkoły. Nie był to jednak koniec atrakcji w tym dniu. Uczniowie klas 0-3 świetnie się bawili, biorąc udział w mikołajowym torze przeszkód. Mogli także wykazać się swoimi talentami cukierniczymi zdobiąc pierniczki upieczone przez ich rodziców. Starsi uczniowie wzięli udział w turnieju „dwóch ogni” oraz wykonywali ozdoby, którym następnie udekorowali szkolne choinki.

To był wspaniały dzień, w którym na twarzach wszystkich uczniów pojawił się uśmiech, a w szkole panowała radość i atmosfera zbliżających się świąt.

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logo

Gościmy

Odwiedza nas 320 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com