dzien niepodleglosci 2023 1

Dnia 10 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym apelu przygotowanym przez uczniów klas szóstych oraz klas trzecich. Apel rozpoczął się od odśpiewania czterech zwrotek hymnu narodowego. Apel uświetniły wiersze zaprezentowane przez uczniów naszej szkoły oraz utwory patriotyczne. W tle wyraźnie widoczne były symbole Polski.dzien niepodleglosci 2023 2

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 379 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com