We wtrorek 20 lutego 2024 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość, podczas której przekazano podziękowania dla przyjaciół szkoły, wyróżniono najlepszych uczniów oraz wręczono stypenida Brumistrza Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice. Tytuł "Przyjaciel Szkoły" dyrektor szkoły Mariusz Kołakowski przekazał 14 osobom, firmom i instytucjom, które w minionym roku bezinteresowanie wpsierały działaność naszej placówki. Stypendia otrzymało 20 wybitnych uczniów, którzy musieli wykazać się zarówno wysokimi wynikami w nauce, wzorowym zachowaniem jak i dodatkową aktywnością i zaangazowaniem. Wyróżnienia "Wzorowego Ucznia", wychowawcy klas 4-8 klas wraz z dyrekcją szkoły przekazali 60 uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Galę uświetnił spektakl pt. „Szkolne Dziady Na Wesoło", przygotowany przez uczniów klasy 7B  pod kierownictwem wychowawczyni Pani Anny Stefańskiej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy wyróżnionym uczniom oraz ich rodzicom, a przyjaciołom szkoły dziękujemy za zagażowanie i pracę na rzecz naszej szkoły.

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 361 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com