maraton 01

1 maja 2024 r. odbył się XX Toyota Maraton Jelcz-Laskowice. W tym dniu wolontariusze z naszej szkoły obsługiwali punkt żywieniowy przy ulicy Ogrodowej w Miłoszycach. Już od rana chętni uczniowie i nauczyciele pojawili się, aby wspierać biegaczy zarówno poprzez pracę w punkcie żywieniowym jak i doping wszystkich uczestników. Dopisała wsapniała pogoda, która towarzyszyła wszystkim uczestnikom tego przedsięwzięcia przez cały dzień. Wszyscy ochotnicy otrzymali pamiątkowe koszulki XX Maratonu Jelcz-Laskowic. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z naszej szkoły, a wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych sukcesów. Do zobaczenia za rok.

maraton 02

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkollaboratoria przyszlosci logoszlachetnie i zdrowo

Gościmy

Odwiedza nas 352 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com