4 maja 2021r. we wtorek o godzinie 16.00, za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams odbędzie się „Konkurs Wiedzy o Konstytucji 3 maja”.

Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzyma pochwałę z zachowania, a najlepsi uczniowie mogą liczyć na nagrody i oceny z historii.

Z okazji Święta Konstytucji 3 maja odbędzie się konkurs plastyczny pt. „230 - ta rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja”.

Prace wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie należy składać do 4 maja 2021r. w przedsionku szkoły. Każdy uczeń biorący udział w konkursie otrzyma pochwałę z zachowania, a najlepsi uczniowie mogą liczyć na nagrody i oceny.

swiatowy dzien ksiazki23 kwietnia będziemy obchodzić w Polsce Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. To doroczne święto zostało ustanowione w 1995 roku przez UNESCO i ma na celu promowanie czytelnictwa, edytorstwa oraz wiedzy o prawie autorskim chroniącym własność intelektualną.

Czytanie: pobudza wyobraźnię, kształtuje samodzielne myślenie, wzbogaca słownictwo, uwrażliwia, rozbudza zainteresowania, to świetna zabawa.

Czytając, nigdy nie będziesz sam!!!

Książka uczy, książka bawi, książka radzi, książka nigdy cię nie zdradzi!!!

Biblioteka jest otwarta!

 

Zapraszam
Elżbieta Dwojak

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi, którego celem jest zwrócenie uwagi na kwestie ochrony środowiska naturalnego, w tym promowanie zachowań proekologicznych. Wiodącym tematem tegorocznej 50. edycji tego święta będą działania na rzecz ochrony klimatu, w szczególności zaakcentowanie wyzwań związanych z zachodzącymi zmianami klimatycznymi.

dzien ziemii w ministerstwie klimatuW tym roku Ministerstwo Klimatu i Środowiska organizuje warsztaty on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”. Do udziału w tych warsztatach zaprasza uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Warsztaty odbędą się w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Postaw na Słońce”, promującego odnawialne źródła energii.

Wyniki konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną:

  • I miejsce Wojciech. Bortkiewicz
  • II miejsce Jakub Kosiński i Martyna Bojakowska
  • III miejsce Alicja Telatyńska i Ziemir Strzelecki
  • wyróżnienie Oliwia Maciejczyk

Wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną:

  • I miejsce Sebastian Mrożewski,
  • II miejsce Szymon Litowiński i Julia Ibowicz,
  • III miejsce Maja Korkus,
  • wyróżnienie Oliwia Sirko i Zuzanna Sirko

wielkanoc 2021

 

Nadzieja zawiera w sobie światło
mocniejsze od ciemności

św. Jan Paweł II

 

 

 Z okazji Świąt Wielkanocnych składam życzenia zdrowia, radości, optymizmu i pogody ducha. Niech spotkanie ze zmartwychwstałym Chrystusem stanie się źródłem nadziei, przysporzy sił w pokonywaniu trudności, napełni wszystkich spokojem i wiarą oraz będzie źródłem wzmacniania ducha.

Mariusz Kołakowski
dyrektor szkoły

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 204 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com