szprzatanie swiata 202216 września 2022 r. wzięliśmy udział w 29. Sprzątaniu Świata, które odbyło się pod hasłem "Wszystkie śmieci są nasze" Już od rana kolejne klasy ruszały w wyznaczone dla nich obszary Miłoszyc, które następnie skrupulatnie sprzątały. Ogromne zaangażowanie uczniów i nauczycieli spowodowało, że wszystkie śmieci zostały dokładnie zebrane. Po powrocie do szkoły na uczestników akcji czekały słodkie upominki ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach. Wszsycy zadowoleni z udziału w "Sprzątaniu Świata" pokazali, że cała miłoszycka szkoła pełna jest gotowych do działania rąk i zielonych serc, którym bliska jest troska o naszą Planetę.

Informujemy, że w dniach 6 i 7 września 2022 r. odbędą się zebrania z rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 6 września, godz. 17.00 - zebrania z rodzicami klas 0-III
  • 7 września, godz. 17.00 - zebrania z rodzicami klas IV-VIII

phoca thumb l 013 rozpoczecie roku 2022 23

1 września 2022 roku rozpoczął się kolejny rok szkolny w Publicznej Szkole Podstawowej imienia Maratończyków Polskich. Uczniowie zostali serdecznie powitani przez pana dyrektora Mariusza Kołakowskiego, który następnie rozdał stypendia od Burmistrza Jelcza – Laskowic dla najlepszych uczniów. Po inauguracji rozpoczęcia roku szkolnego, dzieci mogły po raz pierwszy zobaczyć nowo rozbudowaną szkołę.

Informujemy, że 8 września 2022 r. w godzinach 8.00-14.00 w ramach bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej, pod naszą szkołą zaparkuje specjalistyczny dentobus, w którym będą prowadzone te badania. Umowę w tej sprawie z firmą DirectMedic podpisał UMiG w Jelczu-Laskowicach.

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • godz. 8.00 - Msza Św.
  • godz. 9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 0-3 w sali gimnastycznej, następnie spotkania z wychowawcami w klasach.
  • godz. 10.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 4-8 w sali gimnastycznej, następnie spotkania z wychowawcami w klasach.

Informujemy, że wyniki egzaminów ósmoklasistów będą dostępne na stronie https://wyniki.edu.pl od 1 lipca 2022 r.

Zaświadczenia z wynikami egzaminów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej będzie można odebrać od 8 lipca 2022 r. w sekretariacie szkoły.

Film promocyjny

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Programy i projekty

cybernauci

program rozowju czytelnictwa

program dla szkol

Gościmy

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

E-dziennik

baner vulcan 1baner vulcan 2

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com